Co sebou pod stan

Plánujete dovolenou s rodinou a chcete zažít něco skvělého, jako v dětství. Přemýšlíte o campingu. Jen vy stan a nic víc? Je tu skvělá příležitost, kdy Vám poradíme, co na takovou dovolenou zabalit, aby nic nechybělo. Nebude toho málo, ale ani moc. Campy jsou vybaveny jen základními věcmi. Zbytek si musíme vzít z domu.
stanování venku
 
Základní výbavou je stan. Ten můžeme postavit na gumovou podložku nebo ho nechat jen tak. Je dobré mít u stanu i malé kladívko na zabití kolíků. Lze si poradit i bez něj. Do stanu je dobré mít něco pod sebe, abychom nemuseli ležet na zemi. K tomu nám poslouží karimatka nebo nafukovací lehátko. Pak už jen na karimatku umístíme spacák a můžeme vegetovat. V noci se nám bude hodit ještě menší svítilna. Stan bychom měli zařízený a co dál?
 venkovní večeře
Dál je dobré přibalit stoličku nebo deku, kam se budeme moci posadit. Popřípadě malý stoleček, kde si večer uděláme pohodu u sklenice dobrého vína. Teď něco na to, abychom si mohli udělat ranní kávu a uvařit večeři. Každý camp nemá vybavenou kuchyní s nádobím a vařiči. Proto je dobré, mít u sebe menší hořák s příslušným nádobím aspoň pro dva.  Rendlíky na vaření, talířky mělké a hluboké, hrnečky, příbor, malé lžičky, nůž, prkénko. K nádobí je dobré nabalit i utěrku, jar a houbičku. Ještě pár maličkostí a budeme zabaleni. Je dobré si vzít sůl, pepř, cukr, kávu, nějaké koření například na grilování. V parném létě je grilování úžasná volba. Proto je přibalení malého skladného grilu určitě výhodou. Pár prkének dřeva a noviny na podpal. Pitná voda je ve většině campu, a proto nám stačí jen nádoba na vodu.
 
Teď už to bude vše. Stačí už jen zabalit sebe a můžeme se vydat na cestu. Takhle nabalení můžeme vyrazit. Stačí najít jen správný camp, který by se nám líbil a splňoval nároky. U spousty campu je rychlé občerstvení, hospůdka s venkovním posezením, koupání v bazénu či přírodním objektu a vyžití pro děti.