Kouzlo instagramu aneb proč si vytvořit účet na instáči?

Byť zpočátku reakce na Instagram byly rozporuplné. Zejména pochyby o tom, k jakému účelu má tato aplikace sloužit. Když nelze nijak výrazně komunikovat s přáteli. A proč jen aplikace pro fotografie. Dnes většina populace má svůj účet na Instagramu. A kouzlo spočívá právě v tom, že to je jen o fotkách. Není třeba nikterak oslnit psaným projevem a hýřit vtipností.
 mobilní telefon a instagram
V čem je Instagram unikátní?
 
·         není potřeba psaní, což zajisté mnozí vítají, tím je eliminace potřeby bohaté slovní zásoby,
·         můžete se naučit či procvičit trochu v angličtině,
·         krása a skvost fotografií na jednom místě,
·         pro mnohé záliba ve sledování fotografií od slavných osobností,
·         nemusíte tam mít nechtěné přátele, které máte na jiných sociálních sítích,
·         eliminace skupin, kde by se přelo o hloupých a nepodstatných věcech.
 londýnské oko
Podnět aneb tvůrčí jiskra
 
Na Instagramu má založen účet i mnoho významných fotografů, bloggerů i známých osobností. Každý den se můžete kochat krásou nových a skvostných fotografií. Instagram je každodenní inspirací. Pro některé může být benefitem sledování a prohlížení fotografií známé osobnosti či bloggera, tak si uvědomíte, že všichni žijí pozemský život. Instagram tak odkryje běžné životy všech, kteří sdílí své fotky. A vy tak můžete zahlédnout sem tam třeba i nějakou nedokonalost v domácnosti, či chaotický prvek.
 
Půvab z pohledu jiných
 
Módní trend je sdílení svého soukromí s ostatními prostřednictvím fotografií. Někdy lze fotkou vyjádřit i více, než bychom řekli slovy. Ve fotografii lze zachytit mnoho a to i emoce. Na Instagramu tak můžete sledovat a vidět zachycené momentky i životní příběhy na fotografii. Potenicální vidění krásy i smutku očima jiné osoby. Je až podivuhodné, co vše je potenciální i zachytit mobilním aparátem.
  instagram sociální média
Podpora přátelství
 
Instagram coby online aplikace napomáhá též k udržení přátelsvtí a navozovat i nová. Je i reálné díky Instagramu potkat nové přátele a poté se osobně s nimi poznat. Díky fotografiím tak můžete zjistit, že máte podobné či shodné zájmy, jako například sport, cestování apod.