Půjčovna dodávek zajišťuje vozy na dovolenou celoročně

Lidé, kteří vydávají cestopisy, se snaží poskytnout čtenářům svůj vlastní pohled na krajinu a prostředí co nejvíce věrohodně, ale i bohatá slovní zásoba nemůže vyjádřit pocity lidské duše, které k nám promlouvají v mnohem širším kontextu. Tím chceme říci, že nežli čtení cestopisů, je vždy lepší neztrácet čas a na místo se vydat osobně.

Nemusí vás trápit ani uzavřené hranice či nepříznivá situace v okolních zemích, můžete si užít dovolenou podle svého gusta i v Česku. A že se dá kam vycestovat, bychom vám rádi naznačili v krátkém cestopisném průřezu.

jižní Čechy

Pro více rodin s dětmi nebo partu lidí, kteří pořádají společné akce, jako plavbu po řece, horskou turistiku, poznávací zájezdy a tematické cestování za památkami a přírodními krásami, je zajímavou alternativou vozidlo z půjčovny dodávek Praha. Výhoda vyplývá z jeho velikosti, vůz pojme vše potřebné a jste v něm všichni soustředěni pod jednou střechou, a tedy snadno naplánujete další postup, i když se každý den pohybujete po jiné trase.

Česká Kanada a Pelhřimovsko – nejnavštěvovanější oblasti Česka jsou horské masivy Krkonoš a Beskyd a celý jihočeský region, my bychom vás však pozvali do míst, kam se příliš turisté nehrnou, ale neuvědomují si, jak je tamní krajina krásná na pohled. S pronajatou dodávkou můžete výlet či dovolenou koncipovat jako okruh, např. s výjezdem z Pacova do Pelhřimova, Horní Cerekve, Telče, Dačic, Slavonic, Nové Bystřice, Jindřichova Hradce, Kardašovy Řečice, Soběslavi a Tábora. Je tu krásně za každého počasí a v každé roční době.

šumavská krajina

Šumava – začít byste mohli v Železné Rudě, prohlédnout si Pancíř, Špičák, Čertovo a Černé jezero a dále směřovat dodávkou na Prášily, k rozhledně Poledník, do Srní, na Modravu a Kvildu a podél horního toku Vltavy přes Borová Lada, Horní Vltavici a Lenoru zavítat do Nové Pece, Horní Plané a Frymburku. Na Lipenské přehradě je možné zapůjčit lodě, elektročluny, klasické motorové čluny a plachetnice, a pokud vás pobyt na Lipně omrzí, můžete vycestovat podél Vltavy do Českého Krumlova a Českých Budějovic.