Originální dárky pro muže

Kupovat muži dárek není vůbec snadné. Muži jsou většinou totiž buď natolik nenároční, že o žádné dárky nestojí, nebo jsou naopak natolik nároční že zavděčit se jim je opravdu problém. Přinášíme vám nápady na dárky podle tipů mužů ale úspěch vám zaručit nemůžeme. Záleží i na tom, jakou nohou ráno vstanou.

Kravata a hodinky

1. Moderní muž

Moderní muži si většinou zakládají na svém vzhledu, rádi se líbí a jsou rádi obdivovaní. A také bývají dost nároční. Vše co potřebují si koupí sami a zároveň je docela problém najít něco, co by je opravdu nadchlo. Pokud chcete takového muže potěšit, darujte mu spíše nějaký zážitek. Projížďku extra rychlým autem, akrobatický let, seskok s padákem nebo třeba wellness víkend. Samozřejmě každý muž ocení něco jiného, to už záleží jen na tom, jak dobře ho znáte. V dnešní době jsou také moderní vousy, které je potřeba udržovat, pokud máte doma vousáče, pak takovou sadou neuděláte chybu.

2. Sportovec

U sportovně založených mužů je to trochu jednodušší. Nějaké to vybavení potřebují pořád a tím pádem není zase tak složité to vymyslet. Pokud se chcete blýsknout a nechcete kupovat 150té funkční tričko, pak můžete sehnat třeba lístky na nějaký zápas, zařídit ubytování na horách v zimní sezoně, nebo se pustit do výběru nějaké té vychytávky z oblasti techniky. Tady ale pozor, je lepší se s někým poradit, protože těchto věcí je velká hromada a ne všechny jsou stejně kvalitní.

turista

3. Přírodní typ

Nejhorší typ muže na nakupování dárků. Většina z nich nestojí o žádné dárky, v podstatě ve svém životě moc věcí nepotřebují. Místo dárků se zaměřte na překvapení. Turistu potěší nečekaný výlet někam, kam se chtěl dlouho podívat, milovník lesů možná ocení nové vybavení na toulky do lesa, popřípadě nářadí na zpracování dřeva. Dobrým dárkem můžou být třeba dřevěné hodinky s věnováním https://www.robswood.cz/, díky kterým u sebe může mít příjemné dřevo po celý den, klidně i v kanceláři uprostřed města.