Bezdrátový teploměr do bazénu


Jestliže existuje něco, bez čeho by se rozhodně žádný bazén neobešel, a to ať už chcete, nebo ne, pak je to teploměr. Všimli jste si už i vy toho že i takové teploměry, které jsou do bazénu, ušly pěkný kus cesty? Dnes již vypadají úplně jinak, než tomu bylo dříve.

teploměr krokodýl

V dnešní době jsou nejvíce populární ty, které jsou bezdrátové. Aby byl teploměr dobrý, musí splňovat dvě podmínky. Musí plavat na hladině a být bezdrátový. Bezdrátový teploměr do bazénu se vyrábí z materiálu, který je kvalitní. Nejčastěji se jedná o plast. Nemusíte jej tedy přidělávat na stěny bazénu, jako tomu bylo dříve. Ve většině z nich se navíc nachází otvor, kde je možné připevnit provázek nebo šňůrku a díky tomu můžete zajistit to, že teploměr bude na jednom místě.

Pokud se rozhodnete pořídit si teploměr, který bude mít klasickou stupnici, pak přijdete na to, že se jedná o řešení, které je cenově nejpřijatelnější. Splňuje navíc vše podstatné.
vlnění vody

Když se nad tím člověk zamyslí, dojde mu, že jakékoliv funkce navíc jsou stejně zbytečné. Ceny se kvůli tomu jen zvyšují.

Takový teploměr, který je opravdu obyčejný je možné sehnat i za čtyřicet korun. Pokud si pořídíte teploměr okolo sta korun, pak věřte, že vám rozhodně dlouho vydrží.

Existují dokonce i digitální teploměry, které jsou určeny do bazénu. Jejich výhoda je v tom, že mnohdy nemusí být do bazénu ani umístěny. Měření probíhá dálkově a to klidně ve vzdálenosti padesáti metrů. Ty teploměry, které jsou ještě navíc špičkové, fungují dokonce na solární bázi. Mohou se díky slunečním paprskům i samy dobíjet.

Cena už je ale někde jinde. Takový teploměr stojí okolo 500,- za kus. Z hlediska ceny je tedy vhodnější přiklonit se k teploměru, který je bezdrátový.

Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete. Určitě ani s jedním z teploměrů nebudete litovat koupě.