Appky pro ženy a dívky


Vinted
Skvělá aplikace pro nákup a prodej. Zde můžeš prodávat i nakupovat oblečení, doplňky, obuv a jiné. Pokud nechceš nakupovat, dá se zde domluvit na výměně kus za kus. Jestliže tě neláká prodej ani výměna, je zde fórum. V něm denně uživatelky zakládají nová diskuzní fóra. Témata jsou tu různá. Najdeš zde opravdu všechno. Pokud se chceš na něco zeptat a stydíš se, můžeš téma založit anonymně. Výhodou je, že zde najdeš i kousky, které jsou ještě s visačkou, ale za poloviční cenu než v obchodě.
apple inc mobilní telefon
Můj kalendář
Zapisovat si menstruaci a hlídat si její příchod nebylo nikdy jednodušší. Díky téhle appce máš tvé dny pod kontrolou. Stačí si zapsat začátek a konec menstruace. Pokud ji máš nepravidelnou, aplikace si to sama přepočítá. Můžeš si sem také psát poznámky o pohlavním styku, prášcích, náladě atp.

Instagram
Tato aplikace sice není jen pro ženy, ale ženy jsou více zvědavé a více se fotí. Sem můžeš nahrávat své fotky, fotky s kamarádkami. Je jen na tobě, jak si zařídíš svůj profil. Můžeš sledovat ostatní přátele. Jejich fotografie, příběhy, videa atd.

Lady Pill Reminder
Pokud bereš antikoncepci, hodí se právě pro tebe . Každý den ti připomene, že si máš vzít prášek. Nemusí to být jen antikoncepce. Jednat se může o jakýkoliv prášek, který si bereš pravidelně každý den.
týmová práce kolegyň
Shazam
V rádiu hrají písničku, která se ti líbí a ty nevíš, jak se jmenuje? Stačí zapnout Shazam a ten již do několika sekund najde název téhle písničky. Super aplikace pro ty, kteří čas od času hledají nějakou písničku.

Pinterest
Miliony fotek na jednom místě. To je Pinterest. Hledat zde můžeš inspiraci pro outift či umělé nehty. Najdeš zde fotky všeho. Stačí pouze zadat hledaný výraz do vyhledávače a poté už jen projíždět. Tip: pokud ráda vyrábíš najdeš zde dekorace, které si můžeš vyrobit i ty sama doma.